2015 Ev Dekorasyon Fikirleri

2015 Ev Dekorasyon Fikirleri

3005
3
PAYLAŞ

dekorasyon-modası

2015 ev dekorasyonunda altın rengi detaylar, kaktüs ve büyük yeşil yapraklı bitkiler, duvar halıları, örgü duvar süsleri, örgü battaniyeler, geometrik desenler, eski yıpranmış kilimler çok moda olacak.

Dekorasyon stilini 2015 trendlerine göre yeniden düzenlemek istersen işte sana 2015 ev dekorasyon modası için ilham verecek ip uçları.

Altın rengi detaylar

Bu yıl altın rengi dokunuşlar ön planda olmaya devam edecek.

2015 yılının moda rengi marsala ile enfes bir uyum yakalayan bu gold rengin kullanım alanı oldukça geniş.

Siyah, marsala ve beyaz gibi renkler ile kombinleyerek farklı tarzlarda kullanabilirsin mesela.

2015 ev dekorasyon modası (6)

Kaktüs, büyük yapraklı bitkiler ve sukulent akımı

Ortama birden bire nostaljik bir hava getiren bu bitkiler özellikle ahşap renkli evlerde enfes bir görüntüye imza atacak. Sukulent modası ise bu yıl bir hayli sevilecek. Minicik saksılarda, sevimli bitkiler yetiştirmek herkesin çok hoşuna gidecek.

2015 ev dekorasyon modası (5)

Örgü duvar süsleri

Dream Catcher sevgisi ve ilgisi biraz daha taşacak ve duvarlar el işleri ile dolacak. Dream Catcher da nedir dersen, bak burada daha önce bahsettik.
Çok güzel bir akım olduğunu düşündüğüm bu moda, el emeğine verilen değeri sergileyecek. Bu yıl duvar kilimleri ve el örgüsü motifleri duvarlara özgürce asabilirsin. Bu yıl emeğin yılı olacak.

2015 ev dekorasyon modası (3)

Geyik kafası ve hayvan figürleri

Geyik kafası yeni yıla girdiğimiz ilk gün 2015 ev dekorasyon moda listesinin ilk sıralarına yerleşti. Sıcacık bir hava veren geyik figürü bu yıl çok sevilecek. Duvar çerçevelerinde hayvan figürlerine ve çizimleri de bu yıl çok yer verilecek. Fil, geyik, tavşan illustrasyonları çerçevelerde duvarları süsleyecek. Evleri neşelendirecek.

2015 ev dekorasyon modası (2)

Örgü battaniyeler

Örgü battaniyeler karlı kış günleri koltuğun üzerine öyle atılmış bir şekilde sergilenecek. Özellikle kalın şişler ile örülmüş kalın ipli battaniyeler sevilecek.
Sıcacık battaniyeler hem koltuk şalı hem de dekorasyonda farklılık adına evlere pek yakışacak.

örgü battaniye

Eski kilimler, etnik desenler

Gerçekten eski ve el örgüsü olan kilimler bu yıl inanılmaz değer görecek. Hatta hak ettiği değeri sonunda bulacak diyebilirim. Annenin evinde varsa mutlaka al, hem onlardan bir hatıra hem de dekorasyonda güzel bir detay olarak yer alacak.

2015 ev dekorasyon modası (3)

Geometrik desenler

Geometrik desenli halılar, perdeler ve hatta duvar dekorasyonları bu yıla damgasını vuracak. Sakın artık tercihini çiçek desenlerinden yana kullanma, zira çok demode kalacak.

2015 ev dekorasyon modası

Doğa dostu kendin yap aksesuarları

2015 yılı doğanın yılı olacak. İnsanlar (umuyorum) doğaya verdikleri zararın farkına varacak ve yavaş yavaş doğal hayata dönecek. Organik ürünleri tercih edecek. Kendi ürettiği aksesuarları evlerinde severek kullanacak.

kendin yap

Ahşap rengi mobilyalar

1970 li yıllarda moda olan doğal ahşap rengi mobilyalar 2015 yılında geri gelecek. Beyaz mobilyalar demode kalacak.

2015 ev dekorasyon modası (5)
Bu yulın modası bunlar, alışverişe başlayacaksan dur hemen başlama. Belki kendin yaparsın bir şeyler. Unutma bu yıl emeğin yılı olacak.

Bütün dünya buna inansa bir inansa hayat bayram olsa… diye bitirmek istiyorum:)

Sevgiler
Tasarımcı

3 YORUMLAR

    • Merhaba henüz Türkiye ye gelmedi. Araştırıyorum bulduğum anda bir yazı yazacağım ve bilgilendireceğim.

BİR CEVAP BIRAK