25 Örnek Fotoğraf ve eklektik ev dekorasyonu

25 Örnek Fotoğraf ve eklektik ev dekorasyonu

6892
1
PAYLAŞ

Eklektik stili ev dekorasyonu en zor stillerden birisidir.

Bu tarzı ev dekorasyonuna uygularken, renk, doku ve şekli ile tutarlı bir görünüm oluşturmak gerekir. Farklı tarzda aksesuarları ve mobilyaları bir araya getirip iyi bir görüntü yakalamak gereklidir, ve bu her zaman kolay olmaz.

Kullanacağın aksesuarlarda zırtlıklar ön planda olmalı. Yani geleneksel ve modern öğeler bir arada kallanabilmeli ve ayrı ayrı dönemlere ait olsalar bile bir arada iyi görünmesini sağlamalısın.

Bildiğin sanat! Bu nedenle genelde mimarların ve dekoratörlerin evlerine uyarladığı bir ev dekorasyon stilidir.

Eklektik ev dekorasyonuna sahip olmak isteyenlerin, zevklerini, ailesinden kalan aksesuarları, gezdiği şehirlerden hatıra aldığı objeleri, doğa da bulunan ağaç detaylarını, çiçekleri, renkleri ve desenleri ustaca evlerine uyarlayabilmeleri gerekir.

İyi bir göze sahip değilsen, bu dekorasyon için emek vermeni hiç tavsiye etmem, çünkü mağazadan alıp uyarlayamayacaksın.
Yaşayarak dekore edeceğin için uzun zaman alacaktır ve eğer estetik görebilen gözlerin yoksa karışık ve boğucu bir dekorasyona sebep olman kaçınılmaz.

Farklı tarzlar ortak bir stilde buluşmalı, yaratıcılığın ön planda olduğu bu stilde tüm zamanlar arasında bir zaman yolculuğu niteliğinde, bu nedenle çok zor ama en şahsına münasır bir ev dekorasyon stilidir.

Çünkü tüm dekorasyon ve aksesuarları, kişisel zevklerden oluşur, ev sahibinin ve ailesinin geçmişini anlatır.

İsterse bütün dünya evini bu stilde dekore etsin, her evin stili birbirinden milyonlarca ışık yılı kadar uzak olacaktır.

25 Örnek Fotoğraf ile EKLEKTİK Ev Dekorasyonu

6c8adfee769e84da67a8ea9502ec21b7

Sevgiler
Tasarımcı

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK