Ev Dekorasyonunda Sonbahar Hazırlıkları

Ev Dekorasyonunda Sonbahar Hazırlıkları

3037
1
PAYLAŞ

Sıcak ve renkli yaz günlerini geride bırakıyoruz, sarı turuncu ve kırmızının hakim olduğu yeni çok romantik az hüzünlü mis gibi bir mevsime yani sonbahara giriyoruz.  

Hem ev dekorasyonunu, hem giysi dolabını ufak ve düşük bütçeler ile, sezon fiyatlarından en az etkilenerek yenilemenin ve sonbahara hazırlamanın vakti geldi.  Sana bu yazıda evini ve dolabını ufak değişiklikler ve uygun fiyatlar ile nasıl sonbahara hazırlayabilirsin, bundan bahsedeceğim.

sonbahar evleri

Sonbaharın renkleri sarı, turuncu, kırmızı ve toprak tonlarıdır.

Ev dekorasyonunda kullandığın tüm renkli, cıvıl cıvıl yastıkları, cupcake tasarımlı desenleri ve aksesuarları gelecek yaz için rafa kaldırmalı, onları sarı ve toprak tonlarında olan daha sakin objeler ile değiştirmelisin.

Sonbahar dekorasyonun için kendin yap fikirleri ile oldukça yaratıcı dekorasyon ürünleri de üretebilirsin.

Mesela bu fotoğrafta ki gibi, kullanmadığın kavanoza yada bardağa sonbahar ağaç dalları yerleştirebilir, kozalar ile hoş bir görüntü elde edebilirsin.

vazo

 Koltuklara sonbahar renklerinde yün şallar örtebilir, üzerini  turuncu yada kırmızı yastıklar ile dekore edebilirsin.

jh 2

Koyun postu halılar satın alabilir, koltuk yada şöminenin önüne yerleştirebilirsin.

286260120036134078_B4TEDY9J_c

Tüm bunların dışında ne kadar kendin yap projeleri ile ilerlesen de, rafa kaldırdığın eski eşyalarını kullanmayı tercih etsen de, sonbahar sezonunda piyasaya çıkacak aksesuarlardan görecek ve satın almak isteyeceksin. Tecrübe edilmiştir, kesin isteyeceksin:)

 

Sevgiler
Deli Tasarımcı

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK