BANYO: 4 adımda renkli banyo dekorasyonu

BANYO: 4 adımda renkli banyo dekorasyonu

1292
0
PAYLAŞ

Renkli banyo tasarımları 2013 dekorasyon trendlerinin başında geliyor. Rengarenk çiçek gibi bir banyo ferah ve temiz hissini veriyor.
Şimdi sana tam 4 adımda banyonu nasıl renkli dekore edeceğinden bahsedeceğim;) İyi dinle, zira renkler, tonlar çok önemli. Yanlış tonları seçersen banyonu istemeden olduğundan küçük ve daha kötüsü dağınık gösterebilirsin.

banyo banyo

1. Banyo halıları

Banyo paspaslarını renkli seçerek bu trende kolayca ayak uydura bilirsin. Ortamın zeminden değişmeye başlaması en iyi yoldur. Eğer küçük bir banyoya sahipsen, pastel tonları tercih etmelisin ki alanı daraltmayalım. Araştırdığım banyo halılarını görmek için buraya tıkla.

banyo halısı

2. Banyo Aksesuarları

Sabunluk, fırçalık, çöp kutusu, ayna tüm bu aksesuarları renkli seçerek banyoya birden baharı getirebilirsin. Birbirini tamamlayan parçalar hem düzenin bir parçası olarak görünecek hem de bir bütünün parçası oldukları için alanı derli toplu gösterecektir. Bu nedenle tüm aksesuarlarını takım olarak almalısın.

En beğendiğim banyo setine buradan bakabilirsin.

banyo seti

3. Banyo Perdeleri

Banyo perdelerinin seçimi çok önemlidir. Banyo halısının rengi ile kontrast oluşturacak bir ton yakalamalısın ki alan da bir geçiş olsun. Alan olduğundan daha geniş ve ferah görünsün. Derlediğim banyo perde modellerine bakmak istersen buradan. 

banyo perdesi

4. Klozet Kapağı

Banyo aksesuarların ile aynı desende seçersen daha iyi olur ama seçmek istemezsen de düzeni bozmamak adına aynı tonlarda seçmelisin. Ya banyo perdesinde, ya banyo halısında, yada aksesuarların ile aynı tonları yakalamalısın. Yoksa banyo dağınık görünebilir. Bir kaç model araştırdım, görmek için buradan.

klozet-kapağı

Candia benim sıkı takip ettiğim bir sitedir. Çok farklı tasarımlarda ürünleri var, mutlaka sizler de takip edin;) Tasarımdan geri kalmayın;)

facebook, twitter, google plus

 

Sevgiler

Deli Tasarımcı

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK