Biz Bu Yaz…

Biz Bu Yaz…

1761
2
PAYLAŞ

Biz bu yaz dağ bayır, bağ bahçe gezmeye karar verdik.

Toprağa sıkı sıkıya basmaya, elimizi çamura bulaştırmaya, dalından kiraz toplamaya, kazlar tarafından gagalanmaya, sere serpe yerlere yatmaya, yüzümüzü güneşde kavurmaya, saçımızı rüzgarda savurmaya, ayakkabıları fırlatmaya, toprağa kavuşmaya karar verdik.

Sadece hafta sonları olması gerektiği gibi yaşayabiliriz biz, hafta içi tuttuğumuz nefesimizi, sadece hafta sonu bırakabilir ve tekrar derin derin ciğerlerimize çekebiliriz.
Hafta içi mi? Karanlık, florasanlı, oksijensiz, koca ekranlı, birbirinin aynı günler işte…

Haftanın sonunda başlıyor bizim hayatımız, haftanın başında bitiyor. O yüzden haftasonları çekebildiğim kadar çok fotoğraf çekip, anlarımı kayıt ediyorum.
İlerde canım Asya anlarına kolayca erişsin diye #asyabüyürken hashtag i ile etiketliyorum. Tüm bu fotoğrafları instagram hesabımda paylaşıyorum.

Yaşadığımtüm bu anları kayıt edebilmek için hızlı ve kolay fotoğraf çekebilmeliyim.

Fotoğraf çekerken hangi fotoğraf makinasını kullanıyorsunuz sorunu çok alıyorum. Ben fotoğraf çekerken fotoğraf makinası değil, telefon kullanıyorum.
Bu fotoğrafları çekerken LG nin yeni modeli LGG4 kullandım ve bu sayede telefon fotoğrafçılığı sergimi de instagram hesabımda açmış oldum.

Hem hızlı hem de profesyonel fotoğraf makinesi kalitesinde çekimler yapmak istiyorsanız LGG4 ün yeni telefonunu deneyimlemenizi öneririm. LGG4 sayesinde çektiğim tüm güzel fotoğraflar ve kayıt ettiğim güzen anlar için instagram hesabımı takibe alabilirsiniz.

İşte bir kaç fotoğraf…


2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK