Camdan yapılmış enfes avize modelleri

Camdan yapılmış enfes avize modelleri

1299
4
PAYLAŞ

Bu haftaki tasarım konusu; avize modelleri ve tasarımları.

Avize ve aydınlatma bulunduğu mekanın ana konseptini belirleyen en önemli unsurdur çünkü yaydığı ışık derecesi ve rengiyle ortam atmosferini tamamen değiştirebilir.  Avizenin ışığını alan diğer objeleri de, bize nasıl ve ne kadar göstermek istiyorsa öyle gösterir.

Bu hafta sizinle tanıştırmak istediğim cama şekil vererek muhteşem avizeler tasarlayan bir marka. Tavcam

Tavcam’ın tasarımcıları gizemli ve efsunlu bir malzemeye elleri ile şekiller vererek ortaya inanılmaz el emeği ürünler çıkarıyor ve onları en çok vakit geçirdiğimiz yaşam alanlarımız için hazırlıyorlar.

Bu malzemenin adı cam;  cam yapısı bakımından oldukça heyecanlı, gizemli ve efsunlu bir malzeme. Doğasında kırılganlığı da barındıran cama özenle yaklaşırsanız size güçlü, parlak ve etkileyici formlar çıkarır.

Çalışırken cama dokunarak, camın akışkan hareketiyle bütünleşerek üretim yapan profesyonel ustalar var ve aralarındaki bu uyumu ürünlere bakınca hemen hissedebilirsiniz.

 İşte Camdan Yapılmış Muhteşem Avize Modelleri

v

 

4 YORUMLAR

  1. Aslında günümüzde dekorasyon ürünleri giderek sıradanlaşıyor. Fabrikasyon ürünler her yerde. Belki de bu tarz hem gelenekçi hem de yenilikçi ürünler piyasaya sürülürse; aksesuar mağazalarının vitrinlerinde kendine yer edinmeye başlarsa çok daha güzel şeyler ortaya çıkabilir.

BİR CEVAP BIRAK