Ahşap rengi huzur dolu bir evi geziyoruz

Ahşap rengi huzur dolu bir evi geziyoruz

2402
2
PAYLAŞ

Bu sefer bir anne tavsiyesi blogunun yazarı Şule’nin evindeyiz. Şule yeni bir anne ve çok yeni bir blogger.

Blogunda minicik kızı Güneş ile ilgili deneyimlerinden bahsediyor ve aynı zamanda Şule de  bir tasarımcı, bu nedenle evinin bir çok köşesinde kreatif tasarımlara rastlayacaksınız. Haydi gezelim.
fotoğraf-2

Burası Güneş’in bebek odasından bir köşe. Vintage stildeki sallanan sandalyesi çok tatlı. Bu sandalye hakkında geniş bir yazı paylaşmıştım buradan ulaşabilirsiniz.

fotoğraf-3-(10)

Güneş’in bebek odasındaki avize bu odanın huzurlu ve sakin atmosferine çok yakışmış.

fotoğraf-5-(2)

Beşik işin kullandığı nevresim takımı, Güneş’e, babasının ve annesinin bebekliğinden kalmış. Vintage doku özenle korunuyor.

fotoğraf-3-(9)

Güneş’in düzenli giysi dolabı, Şule de tam bir bebek odası takımı satın almak yerine, farklı mobilyaları kombinleyerek bebek odasını dekore etmeyi tercih etmiş annelerden.

dgdfg

Yine bebek odasından tatlı bir görüntü.

dgfdgfd

fotoğraf-4

Geldik salona. Ahşap renginin sadeliğinden ve doğallığından yola çıkarak dekore edilmiş huzur dolu bir salon.

fotoğraf-5
Duvardaki aksesuarların ve çerçevelerin resmen dili var, hepsi Şule ve Gürkan çiftinin hayatına, anılarına dair minik tüyolar veriyor.

fotoğraf-4-(3)

fotoğraf-4-(1) sdf

unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7)
Bu tarasımı eşi ile birlikte planlamış Şule. Salonun en geniş duvarına yerleştirmiş. Huzurlu ve naturel salonunu bu kır çiçekleri ile renklendirmiş.

unnamed (8)
Bir evde bir fotoğrafçı ve bir tasarımcı yaşarsa, o evde farklı dekorasyonlar ile karşılaşmak kaçınılmaz. Buna bayıldık mesela.

fotoğraf-1-(3)

Geldik balkona, nasıl güzel bir balkondur bu böyle.

Şule derki; balkonu sanal bahçe tadına çevirmek ben düşündüm. Yerler çim halı, pencerenin önünde saksılar var. Ahşap 2 küçük tabure ve yine küçük bir masamız var. Bir de renkli bir dolap. Duvarın birinde havayı yakalaması için kurutulmuş patlıcan, diğer tarafına da saz astık.

fotoğraf-2-(2) fotoğraf-2-(7)

Bu eve, mutlu aileye, en başta gün gibi parlaya Güneş’e bayıldığımı itiraf etmeliyim. En kısa zamanda tekrar ziyaretlerine gideceğim.

Peki ya siz bu evi nasıl buldunuz?

 

Facebook'ta Paylaş

2 YORUMLAR

  1. Sıcak bir ortam, huzur dolu evin sahibinin sıcaklığını yansıtıyor. Oldukça zevkli bir o kadar da tasarımcı eli değmiş bir ev… Çok beğendim.

BİR CEVAP BIRAK