Beyazın ferahlığı ve ahşabın doğallığı

Beyazın ferahlığı ve ahşabın doğallığı

2329
3
PAYLAŞ

Yeni evlenecek yada yeni taşınacakların şu sıralar harıl harıl ev dekorasyon fikirleri araştırdığını tahmin edebiliyorum. Güzel bir stil arıyorsanız bu evi mutlaka gezin. Hem kolay dekore edilebilir hem de öyle ferah bir ev ki içiniz açılacak. Ahşabın doğallığı ve organikliği ile beyazın sadeliği ve ferahlı bir araya gelmiş bu evde. Tüm eşyalar beyaz, parkeler ahşap rengi ve dekorasyon ürünleri siyah beyaz tercih edilmiş.

Haydi gezelim.

White-Interior

Siyah ve beyaz tonlarında seçilmiş dekorasyon ürünleri ile bu evin sahibi stilini yansıtmış. Renkli bir karakter değil, durgun ve durağan. 

Window

Çiçekler ile dekorasyon tamamlanmış, naturel olan eve daha da organik bir hava katmış.

View1

Evin manzarası inanılmaz.

Kitchen6

Mutfağı pek beğenmedim, çünkü işlemesiz tahtadan yapılmış mutfak dolapları hastane izlenimini veriyor. 

Flower-Detail Door Details-Home Bedroom11

Yatak odası ve çalışma odası aynı alanda kullanılmış. Burası daha çok misafir ağırlamak için kullanılabilinir yada genç odası olabilir.

Beautiful-View3
Mutfakta ki bu köşe güzel düşünülmüş bir çözüm. Hem ufak alanlar değerlendirilmiş. Hemde manzaraya karşı bir ortam yaratılmış.

Bathroom5

Banyo dekorasyonunu da beğenmedim ama yukarıdan aydınlatma çok hoşuma gitti. Karanlık banyoları hiç sevmem, bu çok güzel bir çözüm olmuş.

 

Sevgiler
Deli Tasarımcı

 

3 YORUMLAR

  1. ben minimalist tasarımların taraftarıyım, özellikle beyazların. bu evi de beğendim de senin de dedigin gibi mutfak hos olmamıs, çok daha güzel olabilirdi bence mutfagı 😉

    • Beyaz minimalist tasarıma en yakışan renk. Çünkü mekanı olduğundan büyük ve ferah gösteriyor. Mutfak konusunda kesinlikle hem fikiriz 😉

BİR CEVAP BIRAK