FOTOĞRAF: İşte benim minik ailem…

FOTOĞRAF: İşte benim minik ailem…

2663
6
PAYLAŞ

Karar verdik, Asya’nın fiziksel ve zihinsel gelişimi için hiç bir hafta sonunu evde geçirmeyeceğiz.

İyi vakit geçirmek için bebeklerini, çocuklarını annelerine bırakanlara içten içe çok kızıyorum.

Bebeklerin ve çocukların sağlıklı gelişimleri için insanlara, oksijene, kalabalığa, sosyalleşmeye o kadar çok ihtiyaçları var ki.

Asya her hafta sonu biraz daha değişiyor, farkındalığı dışarı çıktığımız günler daha fazla artıyor.

Çünkü çiçeklerle tanışıyor, çimlere ayak basıyor, kalabalık caddelerden geçiyor, insanları izliyor, farklı tatlar keşfediyor, ve pazartesi günleri Asya daha güler yüzlü daha uyumlu daha insan bir bebek oluyor:)

Söylemek istediğim ise, onlarında en az sizin ihtiyacınızın olduğu kadar sosyalleşmeye, iyi vakit geçirmeye ihtiyaçları var.

Ve şimdi minik ailem ile tanışın.

Sevgiler
Deli Tasarımcı

a0d814276d5bc01f8aeef8db4ae17096 IMG_5276 IMG_5281
IMG_5323

6 YORUMLAR

  1. Canım beniiiim … Sezencim bebeklerimizin çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Onu koruyacağım diye lahana gibi sarıp evden aylaca çıkarmayan korkak bir anne babalar değiliz. Çocuklar toprakla iç içe olmalı direnç kazanmalı hastalıklara. terlemeli koşmalı, onun anne babası yanında. hiçbirşey olmaz.

    • Aynen böyle düşünüyorum Yudum. Ona keşetmek öyle iyi geliyor ki. Azra yı ilk fırsatta karıştır oto böceğe 🙂

  2. maşallah size …yaşı küçük ama yüreği kocamanbir annesin sen. Asyacım da çok şanslı bir bebek 🙂 inşallah ben de anne olunca elime yüzüme bulaştırmadan becerebilirim 😀

    • Bence sen bir çocuğun hayal edemeyeceği kadar eğlenceli bir anne olacaksın. O oyuncakların tasarımı beni buna inandırıyor:)

BİR CEVAP BIRAK