Küçük Yatak Odaları İçin Çözümler

Küçük Yatak Odaları İçin Çözümler

16379
5
PAYLAŞ

Küçük yatak odalarını dert etmeye gerek yok çünkü bir kaç dokunuş ve akıllı çözüm ile gayet ferah ve büyük görünen bir alana dönüştürebilirsin.

Renkler ve ışık ilüzyonları ile her şey mümkün, yeter ki doğru renkleri kullan ve renk uyumlarına odaklan.

Açık renkler ve ışığı yansıtan renkler kullanmalısın, koyu bir duvar ile odayı daha da küçük ve basık hale getirebilirsin. Buna çok özen göstermeli ve koyu renkleri sadece aksesuarlar da kullanmalısın.

Bu bir tablo olabilir, bir vazo olabilir.

Doğanın renklerinden ilham alabilirsin, bu daha ferah ve motive bir alana sahip olmanı sağlar.

Pastel renkleri kullanabilir ve ışığın yansımasına fırsat verebilirsin.

Perdeleri büyük kalın ve tüm camı kapatan modeller yerine, daha minimal olan ipli perde modellerinden tercih edebilirsin.

Büyük çok kapılı dolaplar yerine, yatak başına, yan duvara ve baza altına depolama çözümleri üretebilirsin. Hasır sepetlerden küçük depolama alanları yaratabilir, yatak ayakucunda değerlendirebilirsin.

Büyük ve çok desenli geniş halılar yerine, minimal ve tek renk ve küçük halılar tercih etmelisin.

Kabarık yatak örtüleri yerine ince ve desensiz örtüler tercih etmelisin.

Tuvalet ve makyaj masası yerine, duvara sabitlenen aç kapa masalardan tercih edebilir ve aksesuar, makyaj malzemelerine duvara raflara depolayabilirsin.
Şimdi takıl peşime sana küçük ama gayet ferah dekore edilmiş yatak odalarını gezdireyim. Belki ilham alır ve yatak odana şahane bir çözüm üretirsin.

Küçük yatak odaları için akıllı çözümler

beyaz_yatakodası (2) beyaz_yatakodası beyaz_yatakodası1 ideas-for-a-small-bedroom kırmızı_yatakodası küçük_yatakodası (2) küçük_yatakodası lovely-apartment-21 marsala_yatakodası modern-small-bedroom pembe_yatakodası (2) pembe_yatakodası siyah_yatakodası small_attic_bedroom small_bed_room small_bed_room_ideas small_bedroom small_bedroom_attic small_bedroom_decor small_bedroom_design small_bedroom_design_ideas small_bedroom_designs small_bedroom_ideas small_bedroom-design small_bedroom-design_ideas small_bedroom-designs small_bedroom-penthous small_bedrooms small-bedroom small-bed-room small-bedroom_decor small-bedroom_design small-bedroom_designs small-bedroom_ideas small-bedroom-apartment small-bedroom-design small-bedroom-design-ideas small-bedroom-designs small-bedrooms small-modern-bedroom

5 YORUMLAR

  1. Merhaba:) bir kaç gün önce sitenizi ve sizi keşfettim. Bulunduğumuz evden çok daha büyük bir eve taşındığımız için oluşan eşya boşluğu ile ilgili kafa yorduğum günlerdeyim. Size kendi evimizle ilgili danışmayı düşünürken az önce çok yakın bir arkadaşımla görüştüm ve bir ay içinde evlenecek olmasına rağmen zevklerini yansıtan bir yatakodası bulamadıklarını öğrendim. Kendi ihtiyaçlarımı erteleyerek size onun için sesleniyorum (: Buradaki örnekler çok hoş. Sizden modern, beyaz ve küçük bir alana uygun yatak odası içerikleri bulabileceğimiz firma isimleri rica etsem yardımcı olabilir misiniz ?? Çok sevgiler…

    • Masko ve madoko yu ziyaret etmenizi öneririm. Çok çeşitli ürün gurupları var. Modelleri gördüğünüzde karar verebilirsiniz.

  2. Yeni bir eve taşınıyoruz be yatak odalarımız çok küçük. Alandan kazanılacak yatak odaları yapıyormusunuz?Sizinle nasıl irtibata geçebiliriz?

  3. modern ahşap mobilyalardan evimizi dizayn etmek istiyoruz. (mutfak,salon veya yatak odası) konuyla ilgili bir yazı görsel paylaşabilir misniz. Sizi takip halindeyiz. Ayrıca bununla ilgili önerebileceğiniz firmalar var mıdır?

  4. Merhaba yeni bi eve taşınıyorum ama odam çok küçük 9 metre kare nasıl dekora edebilirim odayı

BİR CEVAP BIRAK