Minimal Tasarımlı Aydınlatmalar

Minimal Tasarımlı Aydınlatmalar

2685
5
PAYLAŞ

Minimal, doğal ve ahşap ürünlerinden yapılmış farklı tasarımlar araştırırken, birazdan size bahsedeceğim el yapımı aydınlatma ve abajurları keşfettim ve tasarımların yaratıcısı Duygu Yalçın’ı ile tanıştım.

Duygu hayalleri için çalışan ve aynı zamanda cesareti olan mühendis kadınlardan sadece bir tanesi.

Bırakmış 10 yıldır çalıştığı kurumsal firmayı ve hayallerini gerçekleştirme yolunda atmış ilk adımını.

Önce evinin bir kısmını atölyeye dönüştürmüş ve babasından gelen yeteneği ile her gün atölyesinde biraz daha çoğalmış Duygu, üreten kadınlardan Duygu.

Atölyesinde; gönye testeresinden, paftaya dremelden daire testeresine kadar pek çok aleti ve malzemesi var. O artık bir zanaatkar.

Üretim tercihleri modern ve minimal objeler, doğal malzemeler ile modern objeleri harmanlayarak minimal tasarımlı dekoratif eşyalar üretiyor Duygu.

Şimdi hayali büyük bir atölye kiralayarak onun gibi düşünen ve üreten kadınları bir araya getirmek ve yeni tasarımlar üretmek, ürettikçe çoğalmak ve paylaşmak. Üretmek isteyen kadınlara destek ve ilham olmak istiyor Duygu.

Çok yakında atölyesini de açacağı haberini verdi, ona ulaşmak, ilham almak ve destek olmak için instagram hesabını takibe alabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Minimal Tasarımlı Aydınlatmalar

2

3

4

5

 

5 YORUMLAR

    • Duygu Hanım merhaba,
      vermiş olduğunuz instagram hesabınıza erişemiyorum.Tasarımlarınızı görebileceğim herhangi bir adres vermeniz mümkün müdür? Teşekkürler

  1. El yapımı işçiliklere bayılıyorum. İnsanoğlu birbirinden güzel objeleri tasarlamakta harikalar. Keşke bu tarz el sanatlarını daha fazla görebilsek ama malesef gebelde hazırcı ve ucuzcu olmuş durumdayız. Paylaşım için teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK